مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی

برای مشاهده سایر عکس ها لطفا به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب

[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 07:25 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا:با توجه که پیرلو از تیم جدا شده است میلان در این پست یعنی توپ پخش کن دچار مشکل شده است جایی که تا حالا کاکا بازی نکرده است حالا آلگری که از سال 2011 به این فکر بود میخواهد این کار را انجام دهد.اما این به نظر خود کاکا هم بستگی دارد. امسال نایجل دی یانگ هم اضافه شد اما نه او و نه آمبروزینی نتوانستند که توپ را آن طور که آلگری می خواست پخش کنند.پس این هم یک دردسریه واسه کاکا
[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 05:51 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا: گاتزتا دلوا اسپورت مدعی شد که رئال و میلان برای انتقال قرضی کاکا به سن سیرو برای دو سال و نیم آتی به توافق رسیده اند ، یعنی تا آخر مدت قرارداد این بازیکن با رئال مادرید . این منبع مدعی است که همه توافقات انجام شده و فقط این مانده که این بازیکن راضی شود که از دستمزدش کم کند . 
میلان می خواهد که نیمی از دستمزد این بازین در رئال را بپردازد . کاکا حاضر شده که دستمزدش را از سالانه 10.5 میلیون یورو به 7.5 میلیون برسد اما میلان فقط 4.5 میلیون یورو حاضر است که بپردازد .
گالیانی اخیرا گفته بود که اگر هر سه طرف یعنی دو باشگاه و کاکا به توافق برسند ، این انتقال صورت می پذیرد که به نظر می رسد فقط بخش آخر یعنی رضایت کاکا باقی مانده باشد .ان شالله بره میلان.حالا ببینیم مورینیو با تیمش چکار میکنه.روزی پشیمان میشه
[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 05:44 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

ریکاردو کاکا پس از دور روز سپری کردن در میلان دوباره به مادرید برگشت.هنوز انتقال کاکا به میلان قطعی نشده است و هنوز هیچی معلوم نیست.اگر چه کاکا تمرین میکند اما در بازی با والنسیا حضور نخواهد داشت؛بخاطر محرومیتش.

برای مشاهده سایر عکس ها لطفا به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب

[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 01:54 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا: کاکا با رفتنش با میلان نقل و انتقالات زیادی از خود جای گذاشت.سران رئال مادرید از رفتن بدون اجازه کاکا به میلان خیلی خشمگین شدند،آخه برای دو روز استراحت هم باید از مادرید اجازه گرفت والله خندم میگیره؛مگه واسه تفریح هم اجازه لازمه.عجب.کاکا از روز چهارشنبه شایعات زیادی را در مورد آینده اش پدید آورده است چرا که در صفحه توئیترش با 14.093.740 فالوور و صفحه فیس بوکش ، عکسی از شام خوردنش با روبینیو ، بازیکن میلان قرار داد و نوشت : بالاخره داداش سیاهم را دیدم ! اما بیش از همه چیز حرفهای کاکا با لبخند در مصاحبه با شبکه اسکای ایتالیا دم در رستوران فینگر  بود که سران رئال را خشمگین کرد . وی زمانی که داشت از این رستوران ژاپنی که به سیدورف تعلق دارد خارج می شد ، گفت : شرایط مشکلی برای من است . اگر رئال و میلان به توافق برسند ، حاضرم که برای بازگشت به این جا فداکاری کنم . 
باشگاه زمانی که استراحت دو روزه به بازیکنان داد ، به آنها تاکید کرد که بدون اجازه باشگاه با هیچ رسانه ای مصاحبه کنند اما کاکا به این حرف عمل نکرد . این حرفها به نوعی پیغام به آدریانو گالیانی ، نایب رئیس باشگاه میلان بود تا علاقه اش به بازگشت را اعلام کند . رئال مشکلی با مذاکرات برای بیرون کردن کاکا نداشت اما می خواست که این کار بدون بمباران رسانه ای صورت گیرد .79 درصد هواداران ، او را خریدی بی خاصیت می دانند
کاربران اینترنتی آس ، کاکا را بدترین خرید رئال می دانند . در نظرسنجی سایت این روزنامه ، 79 درصد از شرکت کنندگان ، خرید او را به درد نخور دانستند و 21 درصد نظر دیگری داشتند . روند ضعیف بازیکن برزیلی با وجود قیمت بالا و دستمزد کلانش ، دلایلی بوده اند که باعث شدند که کاربران اینترنتی خرید او را یکی از بزرگترین اشتباهات تاریخ رئال بدانند . در حال حاضر گالیانی و پرز در حال رایزنی برای فروش او هستند هر چند که رئال حاضر نیست که به سادگی این بازیکن را کادو بدهد.اما بدانید این خرید کاکا نبود که مشکل داشت بلکه عوض کردن مربی به ضرر تیم شد.وقتی بازیکنی این قدر کم بازی کنه بعدش میخوای آماره خوبی داشته باشه.حتی واران جوان هم از او بیشتر بازی کرده است.پس خواهشا انتظاراتتونو نسبت به کاکا کم کنید چرا که او زیاد در بازی ها حضور ندارد
[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 01:41 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا:به گزارش ایسنا، باشگاه میلان روز گذشته با تایید خبر مذاکره برای به خدمت گرفتن دوباره کاکا، هافبک نیمکت‌نشین رئال‌مادرید اعلام کرد، در صورتی که گفتگوها بر سر کاکا به خوبی پیش رود، این هافبک برزیلی در زمستان جاری برای میلان به میدان می‌رود.
گالیانی همچنین با رد دیگر گزینه‌های میلان در بازار نقل‌وانتقالات گفت: "میلان غیر از ریکاردو کاکا گزینه دیگری برای انتقال در زمستان نداشته و خبرهای مربوط به انتقال ماریو بالوتلی به این تیم صحت ندارد.
روزنامه‌ گاتزتا دلو اسپورت نوشت، آدریانو گالیانی، نایب رییس باشگاه میلان سه‌شنبه همین هفته برای دیدار با فلورنتینو پرس و گفت‌وگو بر سر جابه‌جایی‌ کاکا به مادرید سفر خواهد کرد. این روزنامه همچنین گزارش داد گالیانی روز گذشته با فلورنتینو پرس برای امضا قرارداد دو ساله با کاکا به صورت تلفنی به مذاکره پرداخته است.
در سوی مقابل فلورنتینو پرس با رد نکردن امکان انتقال کاکا گفت: کاکا حاضر شده است، قرارداد 10 میلیون یورویی خود را به 7.5 میلیون یورو کاهش دهد، اما میلان حاضر نیست بیش از پنج میلیون یورو برای خرید این بازیکن به رئال بپردازد. به همین خاطر مذاکرات برای وضعیت کاکا با میلان ادامه خواهد داشت.
کاکای برزیلی در سال 2009 از میلان راهی رئال مادرید شد اما نتوانست در این تیم مادریدی درخشش خود در میلان را تکرار کند و اغلب نیمکت‌نشین بود.

[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 01:29 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کاکا از 17 بازیکن رئال در لالیگا کمتر بازی کرده است . در حقیقت فقط کاروالیو و آدان کمتر از او بازی کرده اند .
کاروالیو در لالیگا 95 دقیقه بازی کرده و آدان 100 دقیقه . حتی آلبیول با وجود مصدومیت هایش با 391 دقیقه بیش از کاکایی بازی کرده که 224 دقیقه به میدان رفته است . واران جوان با 489 دقیقه بازی کردن ، خیلی نقش پر رنگ تری داشته تا بازیساز پرتجربه برزیلی .
کاکا در بازی لالیگا مقابل والنسیا به علت محرومیت حضور نخواهد داشت هر چند که سکونشینی او در بازی قبلی رئال نشان می دهد که مورینیو تمایل چندانی هم به قرار دادنش در لیست ندارد .
[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 01:17 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کاکا ابایی از افشا کردن این قضیه ندارد : آرزویش بازگشت به میلان است . در روز استراحت رئال در چهارشنبه گذشته ، او به................


برای خواندن ادامه ی مطلب،لطفا به ادامه ی مطلب برویدادامه مطلب

[ شنبه 30 دی 1391 ] [ 01:09 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کارولینا سلیکو ، همسر کاکا در مورد آینده بازیکن برزیلی سعی کرد که کمی روشنگری کند و در صفحه توئیترش نوشت :سلام میلان ، داریم می آییم .
این بازیکن اخیرا گفته بود که حاضر است که برای بازگشت به پیراهن روسونری فداکاری کند و در حال حاضر سران رئال و میلان در حال مذاکره برای این انتقال هستند .
[ جمعه 29 دی 1391 ] [ 06:38 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: وکلای کاکا اخیرا با آدریانو گالیانی مذاکره کرده اند تا زمینه ساز بازگشت بازیکن برزیلی شوند.رئال کاکا را میخواهد بفروشد اما میلان هم کاکا را تا پایان فصل قرضی میخواهد که این مسئله بسیار مشکل است هم برای کاکا و هم برای رئال و البته برای خود میلان.کاکا که به همراه همسرش چهارشنبه به میلان سفر کرده بودند کاکا با هم وطنش روبینیو ملاقات کرد و یک غذایی هم دور هم زدند.شماره 8 رئال در مصاحبه با اسکای اسپورتز گفت : شرایط خوبی برای من و رئال نیست . بهتر است که راهکاری پیدا شود که صلاح من و صلاح رئال در نظر گرفته شود . 
کاکا مذاکراتی با میلان و فلومیننزه داشته است . وی در مورد باشگاه ایتالیایی می گوید : دوست خوبی در آن جا دارم و دوست دارم که دوباره در ان جا باشم . 
[ جمعه 29 دی 1391 ] [ 01:42 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

تعداد کل صفحات : 3 :: 1 2 3

درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات