مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: خوزه مورینیو روزنه امید را برای کاکا گشود . این بازیکن در مقابل رایو وایکانو برای دومین هفته پیاپی در لیگ فیکس شد تا امیدوار شود که می تواند نقشی در تیم پیدا کند . 
عملکرد ضعیف کاکا در پامپلونا و اخراجش در 17 دقیقه باعث شده بود که توسط مورینیو تنبیه شود و مدتها از ترکیب دور بماند اما در مقابل رایو و سویا ، مورینیو به شماره 8 خود فرصت داد تا برای آینده امید پیدا کند که عملکرد کاکا در هر دو بازی قابل قبول بود .
[ دوشنبه 30 بهمن 1391 ] [ 01:21 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کاکا پس از پیروزی مقابل رایو گفت : از نظر بدنی روبراه هستم . می خواهم به تیم کمک کنم و این را دوست دارم ، خوشحال هستم که برای تیمم با وجود کار میکنم.
اخراج راموس، باعث شد که بازی فیزیکی تر شود . واکنش خوبی با ده نفر داشتیم . بازی کردن با یک نفر کمتر مشکل است چرا که باید بیشتر بدوی . راضی هستیم .
هفته استراحت : مهم بود که بردیم چرا که یک هفته برای استراحت داریم تا برای کارمان آماده شویم .آخر سر هم گفت:خیلی دوست دارم مقابل بارسلونا و منچستر بازی کنم،چرا که من میخواهم به کمک تیم بیایم.
[ دوشنبه 30 بهمن 1391 ] [ 01:08 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجه خبر گزاری ریکاردو کاکا: امروز کارانکا در مورد تیم و مخصوصا در مورد کاکا در کنفرانس خبری صحبت کرد.او گفت که خوب در این بازی نگاه کردید که بازیکنان اعتماد به نفس بالایی داشتند و مخصوصا کاکا که برای تیم خوب کار میکرد و سخت تلاش میکرد.او گفت ما از مجبورست بخاطر اخراج راموس سعی کردیم کاکا را توجیه کنیم تا در نقطی سمت چپ دفاع برود و به کمک کونترائو برود و کاکا این کا را به خوبی انجام دادند.نمره ی کاکا مقابل رایو:7" نشان داد که کم کم دارد راه میفتد و باید سخت تمرین کند تا از لحاض بدنی بهتر باشد.
[ دوشنبه 30 بهمن 1391 ] [ 01:00 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:رئال مادرید به لطف 15 دقیقه طوفانی در شروع بازی ، در حالی که اکثر بازی را ده نفره بود ، توانست که تیم ششم جدول لالیگا را شکست دهد . 
شاید بتوان این جمله را به عنوان یک اصل پذیرفت که حریفان رئال فقط.....................

برای خواندن ادامه ی مطلب،لطفا به ادامه ی مطلب بروید


ادامه مطلب

[ دوشنبه 30 بهمن 1391 ] [ 01:50 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: مورینیو امشب به همراه کاکا به سراغ رایو وایکانو می رود.مورینیو سعی کرده است از ترکیب  دیگو لوپز ، راموس ، په په ، واران ، کوئنت رائو ، اسین ، خدیرا ، کریستیانو ، اوزیل ، کاکا و موراتا استفاده کند. در عین شگفتی ، آلوارو موراتا ، مهاجم جوان آکادمی رئال بالاتر از بنزما در ترکیب اصلی بازی با رایو قرار گرفت تا مورینیو نشان دهد که اصلا از کار مهاجم فرانسوی راضی نیست. کاکا نیز بالاتر از دی ماریا در ترکیب اصلی قرار گرفته است .امیدوارم امشب کاکا خوش بدرخشه که هم به تیم ملی دعوت بشه و هم در تیم رئال مادرید در ترکیب اصلی جایی پیدا کند.همه دعا کنید....
[ یکشنبه 29 بهمن 1391 ] [ 09:28 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

برای مشاهده ی سایر عکس ها لطفا به ادامه ی مطلب بروید

توجه توجه!!!! برای مشاهده ی بهتر و بزرگترعکس، لطفا بر روی عکس کلیک کنید.ادامه مطلب

[ یکشنبه 29 بهمن 1391 ] [ 12:54 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

دروازه بان ها : دیگو لوپز ، آدان و خسوس
مدافعان : واران ، په په ، راموس ، کوئنت رائو ، کاروالیو و آلبیول
هافبک ها : خدیرا ، کاکا ، اوزیل ، اسین ، کایخون ، دی ماریا و خوزه رودریگز
مهاجمان : کریستیانو ، بنزما و موراتا .

ترکیب اصلی: دیگو لوپز ، راموس ، په په ، واران ، کوئنت رائو ، اسین ، خدیرا ، کریستیانو ، اوزیل ، کاکا و موراتا . 

روی نیمکت هم:آدان،خسوس،کاروالیو،آلبیول،دی ماریا،خوزه رودریگز،کایخون و بنزما

محرومان:آربلوآ،مودریچ و هیگوبانگ

مصدوم ها: ژابی آلونسو و کاسیاس
[ یکشنبه 29 بهمن 1391 ] [ 12:36 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: رئال با مصدومیت کاسیاس و ژابی و محرومیت آربلوا ، مودریچ و هیگوائین میزبان رایو خواهد بود . در میانه زمین وضعیت بحرانی است و به همین علت به نظر می رسد که مورینیو از کاکا بهره بگیرد . 
بازیکن برزیلی امسال فقط 550 دقیقه بازی کرده اما فرصت فیکس شدن پیدا خواهد کرد . او در هفته گذشته مقابل سویا هم 67 دقیقه بازی کرد . به استثنای دیگو لوپز ، در میان بازیکنان تیم بزرگسالان ، کاکا از همه بازیکنان کمتر بازی کرده است . فقط ناچو با 362 دقیقه و موراتا با 264 دقیقه از کاستیا کمتر از او بازی کرده اند .اگر همین طور پیش برود و کاکا فیکس شود مطمئنا به تیم ملی برزیل هم دعوت خواهد شدو این آرزوی کاکا هم هست که در جام جهانی 2014 که در خود بریل،جایی که متولد شده است بازی کند. 
خوزه رودریگز هم در تمرینات رئال حضور داشت . او که اخیرا قراردادش را تا 2017 تمدید کرده ، امروز در لیست قرار می گیرد . خوزه رودریگز امسال کلا 155 دقیقه در تیم اصلی بازی کرده است : 135 دقیقه در مقابل آلکویانو ، 19 دقیقه برابر آژاکس و 1 دقیقه برابر اتلتیکو .
[ شنبه 28 بهمن 1391 ] [ 08:26 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:  نمایش بزرگان فوتبال اروپا برنده نداشت . رئال مادرید و منچستر یونایتد ، دو غول ریشه دار و سنتی اسپانیا و انگلیس با ارائه نمایشی زیبا ، یکی از دیدنی ترین شب های تاریخ چمپیونزلیگ را پدید آوردند اما این نبرد تماشایی بی برنده بود .......................

برای خواندن ادامه ی مطلب و گزارش موقعیت های حساس،لطفا به ادامه ی مطلب بروید 


ادامه مطلب

دنبالک ها: عکس های کاکا در دومین تمرینات رئال مادرید برای بازی با منچستر یونایتد، عکس های کاکا در تمرینات قبل از بازی با منچستر یونایتد، عکس های کاکا در آخرین تمرینات برای آماده سازی بازی با من یونایتد،
[ پنجشنبه 26 بهمن 1391 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:کاکا ممکن است که مقابل یونایتد در بازی مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ دقایقی حضور پیدا کند . بازیکن برزیلی سابقه دو بار حذف کردن شیاطین سرخ را دارد .
وی در زمانی که در میلان بود در فصل 05-2004 ، یونایتد را در مرحله یک هشتم اوت کرد . کاکا نقش مهمی در دو پیروزی در مقابل یونایتد با گلهای کرسپو در بازیهای رفت و برگشت داشت .
دو فصل بعدش در مرحله نیمه نهایی ، کاکا درخشان ظاهر شد . در اولدترافورد دو گل زد . یونایتد آن بازی را 3-2 برد که رونی دبل کرد و کریستیانو گل دیگر را زد . در بازی برگشت در میلان ، کاکا زننده گل اول در پیروزی 3-0 بود . در فینال ، میلان به لیورپول غلبه کرد و قهرمان شد .
[ چهارشنبه 25 بهمن 1391 ] [ 12:02 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

تعداد کل صفحات : 6 :: 1 2 3 4 5 6

درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic