مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: فیلیپه اسکولاری امروز تائید کرد که کاکا مقابل ایتالیا بازی را از روی نیمکت شروع خواهد کرد.امروز تمرینات دوم،به عنوان آخرین تمرینات برزیل برای بازی با ایتالیا در ژنو به اتمام رسید.اسکولاری درباره ی کاکا گفت: کاکا میتواند مقابل ایتالیا،نیمه ی دوم به بازی آید و مقابل روسیه فیکس شود.او گفت که ممکن است ترکیب اینگونه باشد: خولیو سزار، دانیل آلوز، دانته، دیوید لوئیز، فلیپه لوییس، فرناندو، اسکار، هرنانس، هالک، نیمار و فرد.
[ چهارشنبه 30 اسفند 1391 ] [ 10:10 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:  مارسلو و کاکا از رئال و دیگو کاستا از اتلتیکو بازی دوستانه تیمشان در گینبرا در مقابل ایتالیا را از روی نیمکت آغاز خواهند کرد . لوئیز فیلیپه اسکولاری در تمرین تیمش از گوستاوو و فرناندو در میانه زمین و نیمار ، فرد و هالک در خط حمله استفاده کرد و بدین ترتیب رئالی ها روی نیمکت می نشینند چرا که در پست دفاع چپ هم فیلیپه لوئیز روی نیمکت نشست .
ترکیب ایده آل اسکولاری بدین شرح بود : خولیو سزار ، دنیل آلوس ، تیاگو سیلوا ، داوید لوئیز و فیلیپه لوئیز ، فرناندو ، گوستاوو ، اسکار ، هالک ، نیمار و فرد . رامیرس ، هافبک چلسی مصدوم است و به این بازی نمی رسد هر چند که ممکن است که در بازی با روسیه در لندن حضور یابد .
[ چهارشنبه 30 اسفند 1391 ] [ 01:24 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: امروز کاکا و دیگر بازیکنانی که به تیم ملی برزیل دعوت شدند در سوئیس اولین تمرینات خود را با اسکولاری شروع کردند.برزیل باید فردا،پنجشنبه به مصاف ایتالیا برود. تمرینات برزیل را افرادی چون کاکا،فرناندو لوئیز ،هالک،خولیو سزار، دانی آلوس، تیاگو سیلوا، دیوید لوئیز، لوئیس فلیپه، فرناندو، لوئیز گوستابو، اسکار، هالک، نیمار، فرد،مارسلو و.... تشکیل دادند.


بفیه ی عکس ها

[ سه شنبه 29 اسفند 1391 ] [ 11:59 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

Ricardo Kaka - Back To Normal - New Season 2013 MP4 | 50MB


لینک های دانلود:

 Direct Link

UploadBoy
[ سه شنبه 29 اسفند 1391 ] [ 10:44 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]
[ سه شنبه 29 اسفند 1391 ] [ 01:19 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

Ricardo Kaka vs Mallorca (16.03.13) HD720p|MP4

لینک های دانلود:

Rodfile

DirectLink

حجم: 111 MB

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

Ricardo Kaká vs RCD Mallorca (H) HD 720p 12/13|FLV


لینک های دانلود:

rodfile

direct link

حجم: 50 MB
[ سه شنبه 29 اسفند 1391 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:  کاکا دوباره به تیم ملی برزیل برگشته و قرار است که زیر نظر اسکولاری پیراهن تیم ملی کشورش را بپوشد . وی گفت :مدتها بود که با فلیپائو روبرو نشده بودم . زیباست که دوباره او را دیدم و با او کار کردم . می خواهم تا جام جهانی و تا جایی که ممکن است در خدمت تیم ملی برزیل باشم .
کاکا در مصاحبه با رسانه های برزیل گفت : فکر می کنم از برخی لحاظ ها بهتر شده ام ، به خصوص در رده باشگاهی. در رئال نقشم پر رنگ تر شده است . با هواداران آشتی کرده ام و این برایم انگیزه مضاعف است . حالا می خواهم که از این فرصتم در رده ملی استفاده کنم .
وی افزود : من یک باتجربه تازه وارد هستم . آمار برایم مهم هستند . خوشحالم که در لیست قرار گیرم و بخشی از دوره جدید در تیم ملی برزیل باشم . 
[ دوشنبه 28 اسفند 1391 ] [ 06:22 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: همین طور که می دانید برزیل 21 مارس یعنی 1 فروردین سال 1392 با ایتالیا بازی دارد که کاکا هم در لیست برزیل وجود دارد.برزیل علاوه بر ایتالیا با روسیه هم باید 25 مارس یعنی 5 فروردین بازی کند که هر دو بازی برزیل مقابل ایتالیا و روسیه، بازی سختی خواهد بود.امیدورام که کاکا در هر دو بازی درخشان ظاهر شود که علاوه بر اینکه در لیست برزیل ثابت و فیکس شود؛ بتواند اعتمادش را مورد جلب مورینیو قرار دهد.

توجه توجه!!!: بازی ایتالیا و برزیل پنجشنبه اول فروردین ساعت 23:00 زنده از شبکه ی ورزش  پخش خواهد شد.

توجه توجه!!!: بازی روسیه و برزیل دوشنبه پنجم فروردین ساعت 00:00 زنده از شبکه ی ورزش پخش خواهد شد.
[ دوشنبه 28 اسفند 1391 ] [ 12:06 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: رئال مادرید در شبی که نیمه ی اول را 2-1 باخت توانست در نهایت 5-2 مایورکا را شکست دهد.رئال مادرید در نیمه ی اول روی توپ های ارسالی خیلی مشکل داشت که هر دو گل خورده رئال مادرید به صورت توپ ارسالی و ضربه ی سر بوده است.نیمه ی اول با تک گل هیگویائین برای تیم رئال مادرید و دو گل زده ی بازیکنان E. Nsue و A. Alfaro برای تیم مایورکا به اتمام رسید.نیمه ی دوم هم آغاز شد و همچنان کاکا در ترکیب حضور داشت؛ رئال مادرید توسط رونالدو توانست نتیجه را 2-2 مساوی کند تا مورینیو نفسی راحت بکشد.باز هم حمله و حمله تا اینکه مودریچ با ضربه ی تماشایی خودش توپ را در کنج دروازبان مایورکا قرار داد.دیگر همه چیز به نفع رئال مادرید بود،حمله می کرد،به خوبی دفاع میکرد و بازیسازی توسط ژابی،کاکا و اوزیل به خوبی انجام می شد.باز هم گونزالو هیگویائین در دقیقه ی 57 بود که توسط حرکت عالی کاکا و پاس دیدنی مسعود گل دوم خودش و چهارمین گل تیمش را به ثمر برساند.بعد از اینکه نتیجه 4-2 شد بازی کمی متعادل شد و مایورکا هم ضد حملاتی داشت که در چند صحنه دیگو لوپز خوب واکنش انجام می داد.اما این هنوز پایان کار نبود و کهکشانی ها توسط حرکت عالی ژابی و پاس هیگویائین به بنزما،بنزما توانست گل پنجم تیمش را در وقت های اضافه بازی به ثمر برساند.

نکته های بازی:1-بعد از مدتی بلاخره دو مهاجم نوک،بنزما و هیگویائین بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

نکته های بازی:2- کاکا و مودریچ دو بازی ساز کم کم دارند در رئال راه می افتند و می توانند یار فیکس مورینیو در بازی ها شوند و در بیشتر بازی ها این دو هافبک جواب داده اند.
[ یکشنبه 27 اسفند 1391 ] [ 12:52 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]
[ یکشنبه 27 اسفند 1391 ] [ 12:23 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

تعداد کل صفحات : 8 :: 1 2 3 4 5 6 7 ...

درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic