مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی

دروازبانان:کاسیاس ، دیگولوپز و آدان

مدافعان:واران ، په په ، کاروالیو ، مارسلو ، آلبیول و ناچو

هافبک ها:کاکا ، اوزیل ، مودریچ ، کایخون ، دی ماریا و کاسمیرو

مهاجمان:رونالدو ، هیگواین ، بنزما و موراتا
[ شنبه 31 فروردین 1392 ] [ 12:22 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]
[ شنبه 31 فروردین 1392 ] [ 12:14 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]
[ پنجشنبه 29 فروردین 1392 ] [ 03:02 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کاکا ، هافبک برزیلی رئال مادرید به همراه باقی هم تیمی ها به تمرینات برگشت تا به همراه سایرین آماده بازی با بتیس در روز شنبه آینده شود . پس از دو روز استراحت ، رئال مادرید امروز به تمرینات برگشت که الکس فرناندز و کاسمیرو از کاستیا در این تمرین حضور داشت .
در نقطه مقابل اسین که در استانبول مصدوم شد ، نتوانست که به همراه باقی گروه تمرین کند . کاکا نیز که مقابل لوانته مصدوم شده بود به تمرینات گروهی برگشت .


تصاویر کاکا در تمرینات رئال مادرید برای آماده سازی بازی با بتیس

[ چهارشنبه 28 فروردین 1392 ] [ 11:16 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:مایکل اسین ، بازیکن غنایی رئال مادرید قرار است که یک بازی خیریه را هجده خرداد در کشورش با حضور برخی اعضای رئال آماده کند . در حقیقت این بازی در اکرا ، پایتخت غنال برگزار می شود که کریستیانو ، کاکا ، ایکر ، راموس ، مودریچ و ژابی از رئال در آن حضو رخواهند داشت .
این بازی با نیت خیریه و کمک به کودکان بی بعضات برگزار می شود که کاروالیو نیز از میان رئالی ها در آن حضور خواهد داشت . آدبایور ، دروگبا ، ابوئه ، مونتاری و آساموا نیز برای حضور در این میدان ابراز آمادگی کرده اند . از چلسی هم تری ، اشلی کول و لمپارد می آیند .
[ چهارشنبه 28 فروردین 1392 ] [ 04:08 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

Ricardo Kaka 2012/13 . Second Breath . HD MP4 | 100MB

لینک های دانلود:

DirectLink | UploadBoY
[ دوشنبه 26 فروردین 1392 ] [ 11:45 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: با این که رئال مادرید دو بازیساز خوب خود را یعنی کاکا و اوزیل ندارد و مصدوم هستند ولی باز هم توانست با درخشش رونالدو 3-0 اتلیک بیلبائو را شکست دهد.

مورینیو برای سومین سال پیاپی در سن مامس 3-0 پیروز شد تا آخرین بازی رئال در این استادیوم تاریخی با یک برد باشکوه همراه شود .
با این که رئال مادرید در لیگ تنها انگیزه اش حفظ آمادگی برای بازیهای حساس در چمپیونزلیگ است ، اما این کریستیانوست که حتی این بازیهای به ظاهر تشریفاتی را هم ساده نمی گیرد و نمی گذارد که هم تیمی هایش بازیها را ساده بگیرند . حتی زمانی که هم تیمی ها حال بازی کردن ندارند ، این ستاره پرتغالی است که با روحیه و انگیزه خاصش ، آن ها را به جلو می کشد ، دو گل می زند و یک پاس گل طلایی می دهد تا رئال مادرید به یک پیروزی دلچسب دست پیدا کند .
در حالی که اعضای فیکس تیم همچون بنزما ، مودریچ و آلبیول ، عملکرد چندان جالبی نداشتند و انگار خیلی زورشان آمده بود که در این چنین بازی تشریفاتی باید حضور یابند ، این ستاره پرتغالی بود که یک تنه جور هم تیمی هایش را کشید و درخششی خیره کننده را ارائه داد .
کل نیمه اول را می توان به گل تماشایی کریستیانو از روی ضربه کاشته در دقیقه دو خلاصه کرد . در باقی بازی ، رئال مادرید تیمی بود که توپ را به حریف داده بود و بدون اوزیل یا کاکا، در حرکات هجومی کاملا بی اثر و خنثی بود . تنها اتفاقات نیمه اول را می توان یک تیرک از دی ماریا و دو توپگیری از دیگو لوپز خلاصه کرد . 
در نیمه دوم نیز همین وضعیت ادامه داشت اما اتلتیک که می دید در مقابل یک رئال مادرید بی حال کاری از پیش نمی برد ، خشونت و وحشی گری را در پیش گرفت و شروع به زدن بازیکنان رئال کرد که تیکسیرا ، همان داوری که به خاطر خوش خدمتی به بارسلونا ، یک سال و نیم از قضاوت بازیهای رئال در لیگ مصدوم شده بود ، از این وحشی گری حمایت می کرد تا داد کریستیانو در بیاید . ستاره پرتغالی حق هم دارد ، اگر یک کدام از این وحشی گری های بازیکنان اتلتیک علیه مسی انجام می شد ، سازمان ملل بیانیه می داد تا از او دفاع کند اما تیکسیرا تنها کاری که می کرد ، تماشای این خشونت و لذت بردن از آن بود .
اتلتیک با این که توپ را در اختیار داشت و حتی گه گداری گاف های وحشتناک آلبیول هم به کمکشان می آید ، اما تیمی نبود که بتواند روی دروازه رئال موقعیت ایجاد کند و بالاخره این کریستیانو بود که روی یک ضربه ایستگاهی با پروازی تماشایی و با یک ضربه سر ، در حالی که یارگیری من تو من شده بود ، دروازه اتلتیک را گشود تا خیال رئال راحت شود .
پس از این گل بود که رئال مادرید راحت تر بازی کرد . بنزمای خنثی جای خود را به هیگوائین داد و رئال مادرید کمی تحرک خود را افزایش داد تا این که با پاس عمق تماشایی کریستیانو ، این هیگوائین بود که همچنان نشان داد که به خصوص در بازیهای لالیگا چه گلزن قهاری است و اگر در تابستان قرار به رفتنش باشد ، جایش به شدت خالی خواهد شد .
به هر صورت رئال مادرید در کل به خصوص تا پیش از گل دومش ، بازی چندان جالبی را از خود ارائه نداد و در نقطه مقابل هم اتلتیک لقمه دندان گیری نبود و به ندرت موقعیت روی دروازه رئال ایجاد کرد اما کریستیانو نشان داد که همیشه می توان رویش حساب باز کرد ، حتی در سرزمین وحشی ها .
[ دوشنبه 26 فروردین 1392 ] [ 12:35 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

دروازبانان:دیگو لوپز ، کاسیاس و آدان

مدافعان:واران ، په په ، راموس ، کوئنت رائو ، کاروالیو ، مارسلو ، آلبیول و ناچو 

خدیرا ، ژابی ، مودریچ ، کایخون و دی ماریا 

کریستیانو ، بنزما ، هیگوائین و موراتا

*کاکا،اوزیل،اسین و آربلوا مصدوم هستند*
[ یکشنبه 25 فروردین 1392 ] [ 12:10 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: کاکا ، اوزیل ، آربلوا و اسین مقابل اتلیک حضور نخواهند داشت.کارانکا در مورد این بازی گفت: چهار غایب در این بازی خواهیم داشت . مسعود امروز حس خوبی نداشت و آربلوا به علت مصدومیت کمرش بازی نکرد.ما باید تمرکزمان به بازی های بزرگ باشد و بازیکنان بزرگ را برای بازی های بزرگ نگه خواهیم داشت تا آمده باشند. به هر صورت به مرحله پایانی فصل داریم می رسیم و می خواهیم برنده باشیم.
[ شنبه 24 فروردین 1392 ] [ 04:47 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:در واقع کاکا در 17 حضورش در لیست رئال در چمپیونزلیگ،تیم نباخته است و در بازی اخیر مقابل گالاتاسارای که کاکا در لیست وجود نداشت،رئال مادرید بازی را 3-2 باخت.با اینکه رئال مادرید در مجموع 5-3 به مرحله ی نیمه نهایی صعود کرد ولی روند پیروزی های رئال در صورت اینکه کاکا در لیست باشد و روند دو باخت رئال مادرید در صورت اینکه کاکا در لیست وجود نداشته است پیش رفت.بازی با دوتمند هم پیش رو رئال مادرید است که باید دید این روند ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر.*شاید خدا میخواهد زمانی که کاکا در لیست رئال در چمپیونزلیگ وجود دارد،تیم پیروز شود* 
[ شنبه 24 فروردین 1392 ] [ 04:29 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

تعداد کل صفحات : 4 :: 1 2 3 4

درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic