مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی
دروازه بان ها : کاسیاس ، دیگو لوپز و آدان مدافعان : واران ، په په ، آلبیول ، کاروالیو و ناچو هافبک ها : ژابی ، اسین ، خدیرا ، اوزیل ، دی ماریا، مودریچ ، کایخون و کاکا مهاجمان : هیگوائین ، بنزما و موراتا مصدوم ها:رونالدو،آربلوآ و مارسلو


[ شنبه 7 اردیبهشت 1392 ] [ 04:24 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]


رئال مادرید سه شنبه آینده باید شکست سنگین و باور نکردنی خود در وست فالن را جبران کند ، اتفاقی که به شدت مشکل خواهد بود .
180 دقیقه ضعیف مورینیو مقابل کلوپ در دور گروهی درس عبرت نبود و مربی پرتغالی این بار در مرحله نیمه نهایی عجز خود را در وست فالن نشان داد . این بار قرار نیست که او یوفا ، داوری ها ، برنامه ریزی ، خستگی و ... را بهانه کند ، اشکال در جای دیگری است ، احتمالا در تصمیمات فنی او !
مورینیو همان طور که رقم زننده برخی از شیرین ترین لحظات مادریدیسموها در سه سال اخیر بوده ، به همان اندازه در برخی از تلخ ترین شب های تاریخ رئال نقش داشته است . از شکست 5-0 در نیوکمپ تا شکست تلخ در وست فالن . مربی پرتغالی چوب تصمیمات خودش را می خورد . وقتی کاسیاس ، نماد رئال را با بی مهری تمام کنار می گذارد ، جای تعجبی ندارد که دروازه بانی نظیر دیگو لوپز که تا سن 31 سالگی یک دهم افتخارات کاسیاس را هم ندارد ، روی دو گل اول عملکرد محوی را ارائه دهد . وقتی در تابستان به جای خریدن یک دفاع راست درجه یک به گزینه ای نامطمئن نظیر آربلوا اعتماد می کند ، قابل پیش بینی است که در چنین بازی بزرگی دستش توی پست گردو باشد و خط دفاعش از هم پاشیده !
زمانی که بسیاری از مادریدیسموها از سر دلسوزی از عملکرد ضعیف رئال در 60 دقیقه اول بازی در اولدترافورد انتقاد کردند ، پیش بینی می کردند که شاید چنین شب ناگواری هم در تاریخ رئال با هنر مربی پرتغالی ثبت شود اما آن موقع ، برخی این دلسوزی ها را از سر عناد دانسته و به آن به سبک مورینیویی توپیدند ، باید دید همان ها که آن موقع سرشان را کبک وار به برف فرو بردند ، حالا چه توجیهی دارند ؟
ترکیب اولیه مورینیو اصلا جسورانه نبود . او در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود که از ترکیب معمولش استفاده می کند اما به مودریچ بازی داد تا سبک بازی رئال کاملا تدافعی شود و انگار قدیمی ها بیراه نگفته بودند که ترس برابر مرگ بود . بدین ترتیب مودریچ کمی جلوتر از ژابی و خدیرا بازی کرد و اوزیل ناچارا به پست هافبک کناری رفت ، پستی که قابل پیش بینی بود که در آن سایه ای از خود هم نباشد .
دورتموند بازی را کاملا برتر شروع کرد و حاصلش موقعیت عالی رویس بود . چند دقیقه بعد روی یک ارسال و تعلل دیگو لوپز در خروج و اشتباه په په در مهار یار حریف ، دروازه رئال باز شد . بی تردید جای جادوی کاسیاس روی این صحنه بیش از هر چیزی خالی بود .
رئال مادرید در ادامه بهتر عمل کرد . علیرغم بازی فوق ضعیف خدیرا در میانه زمین و محو بودن اوزیل و ژابی ، رئال کنترل بازی را به دست گرفته بود اما عملا هیچ برنامه ای برای ایجاد موقعیت نداشت . رئال صرفا بازی را به دست گرفته بود و به اشتباهات حریف دل بسته بود که بالاخره تاکتیک الله بختکی رئال جواب داد و این هوملس بود که در موقعیتی تک به تک ، توپ را برای کریستیانو انداخت تا بازیکن پرتغالی مانع از رفتن رئال به نیمکت به همراه شکست شود .
اما عجیب این جا بود که مورینیو انگار از عملکرد رئال در نیمه اول راضی بود و امید داشت که تیمش بازی را 1-1 تمام کند که هیچ تعویضی برای بهتر شدن شرایط نداشت و تا دقیقه 67 و خوردن گل چهارم منتظر ماند تا دو تعویض هجومی داشته باشد .
خط دفاع رئال به حدی هنرمند بود که لواندوفسکی را در عین ناباوری در سطح بهترین بازیکن جهان بالا برد . عملکرد اسف بار واران ، په په ، ژابی و خدیرا در امور تدافعی موجب شد که مهاجم لهستانی سه گل دیگر بزند . اولی روی آفساید گیری اشتباه په په و واران بود و دیگو لوپز هم خیلی راحت به او اجازه داد که از زاویه بسته دروازه اش را باز کند . دومی روی اشتباه په په در مهار او بود که یک دریبل "گل کوچیکی " را از لواندوفسکی خورد تا بازیکن دورتموند با یک شوت محکم دروازه دیگو لوپز را باز کند . آخرین گل هم روی پنالتی ژابی روی رویس بود .
رئال مادرید در ادامه بازی نیز هیچ حرفی برای گفتن نداشت . مورینیو جنگ تاکتیکی را باخته بود و تعویض هایش هم هیچ اثری نداشتند . تعویض هایی که بهتر بود که پیش از چهار تایی شدنش انجام شوند ، نه زمانی که همه چیز تمام شده به نظر می رسید .
عناصر تدافعی رئال بدترین شب ممکن خود را داشتند . په په یکی از بدترین بازیهایش را از زمان پیوستن به رئال انجام داد ، واران در سطح یک مدافع دبستانی عمل کرد ، ژابی تبدیل به یک بازیکن کاملا متوسط شده بود و خدیرا نیز کاملا پر اشتباه و ضعیف بود .
اما بازنده بزرگ کسی نبود به جز مورینیو . او پیش از بازی برای کلوپ کری خوانی کرده بود و مدعی شده بود که حتی اگر ژابی هم مهار شود ، راهکاری برای نجات پیدا می کند اما پس از مهار شدن بازیکن تولوزایی به عنوان مغز متفکر تیم در نبرد با گوندوغان ، رئال هیچ حرفی برای گفتن نداشت . عناصر هجومی تیم به ندرت توپ پیدا کردند و مربی پرتغالی در بزرگترین بازی فصل ، بزرگترین اشتباهات فصلش را در زمینه تاکتیکی انجام داد . از استفاده از اوزیل در پست غیر تخصصی گرفته تا نداشتن برنامه برای گل زنی .
به هر صورت شاید همچنان بتوان به بازگرداندن نتیجه در بازی برگشت در برنابئو امیدوار بود . مسلما بازی سه شنبه اینده می تواند تاثیر بسزایی در سرنوشت مورینیو داشته باشد . بردن تنها کوپا با 500 میلیون خرج در سه سال اخیر ، یک ناکامی بزرگ به شمار می رود .
[ جمعه 6 اردیبهشت 1392 ] [ 10:54 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا: رئال مادرید از یکشنبه تمرینات خود را برای آماده سازی با دورتمند شروع کرده است و بیشتر تمرکز رئالی ها روی جام قهرمانان اروپاست و برایشان این مسابقه ها خیلی مهم است.در جلسه تمرینات،افراد به سه گروه تقسیم شده و تمرین کردند.کاسیاس و آدان در یک گروه و گروهی دیگر که با آرامش و قدم زدن آهسته روی چمن(تمرینات بدون فشار) که شامل:ناچو،آلبیول،کایخون،کاسمیرو،واران،اوزیل و رونالدو بودند.در گروه آخر یعنی گروه سوم که در آن گروه بازیکنان تمرینات سخت و بازی سرعتی و با فشار خیلی شدید کار می کردند که شامل:کاکا،ژابی ، اسین و سایر بازیکنان رئال می شدند.مودریچ،دیگو لوپز و مارسلو هم مصدوم هستند که در سالن بدنسازی سخت روی جای مصدومیت خود کار میکردند.در تمرینات پسر کاکا هم حضور داشت که عکسش را میتوانید در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.


ادامه مطلب(بقیه ی عکس ها)

[ دوشنبه 2 اردیبهشت 1392 ] [ 12:58 ق.ظ ] [ زارعی محمد ][ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 ] [ 12:51 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:در شبی که مورینیو ترکیبی عجیب را وارد زمین کرده بود توانست که بتیس را 3-1 شکست دهد.حالا نبود کاکا شاید از مصدومیتش باشد و مورینیو کاکا را برای احتیاط روی نیمکت گذاشته است و شاید به علت هایی چون اینکه مورینیو بخواهد از کاکا مقابل دورتمند استفاده کند.

شاید تنها هدف رئال از بازیهای لالیگا را بتوان جمع آوری سه امتیاز ها و به تاخیر انداختن قهرمانی بارسا دانست که رئال مقابل بتیس نیز توانست که این وظیفه را به نحو احسن انجام دهد .
یورگن کلوپ را باید الهه شانس نامید . در حالی که رئال در بازی های دور گروهی چمپیونزلیگ نیز با غایبان پر شمار مقابل دورتموند قرار گرفت و همین باعث شد که شاگردان کلوپ بتوانند از فرصت استفاده کرده و یک شکست و یک تساوی را به تیم مورینیو تحمیل کنند ، این بار نیز به نظر می رسد که اتفاق مشابهی در پیش است .
برای بازی چهارشنبه آینده ، رئال در خط دفاعی با مشکلات عدیده ای مواجه بود . اسین محروم بود و آربلوا مصدوم . حالا با مصدومیت مارسلو همه امیدوار هستند که کوئنت رائو حداقل به بازی چهارشنبه برسد چرا که در غیر این صورت باز هم مورینیو ناچار خواهد بود که از یک خط دفاع غیر تخصصی مقابل دورتموند استفاده کند که این در مقابل عناصری نظیر رویس و گوتزه مسلما خطرناک خواهد بود . از سویی دیگر مودریچ نیز مصدوم شد تا با توجه به نبود اسین ، رئال به جز خدیرا - ژابی هیچ هافبک دفاعی تخصصی دیگری نداشته باشد و اگر خدای نکرده برای هر کدام از این دو مشکلی پیش بیاید ، وضعیت به اوج بغرنجی خود خواهد رسید .
بازی با بتیس عملا هیچ اهمیتی برای مورینیو نداشت . استفاده از کاسمیرو و ناچو در ترکیب اصلی نیز به خوبی این را نشان می داد . خط دفاع رئال یک ترکیب غیر معمول با ناچو ، کاروالیو و آلبیول داشت و به نظر می رسید که مورینیو صرفا کسب سه امتیاز برای بالاتر ماندن از اتلتیکو در فاصله یک هفته تا دربی مادرید برایش مهمتر از بازی زیبا باشد .
در نیمه اول بازی در اختیار رئال مادرید بود اما به طور جدی موقعیت ایجاد نمی شد . بتیس نیز سعی می کرد که به لطف ضد حملات سرعتی موقعیت های خطرناکی را ایجاد کند که در انجام این مهم نیز توفیق داشت . بالاخره در اواخر نیمه اول این همکاری عالی اوزیل و بنزما بود که با گل بازیکن آلمانی به نتیجه رسید . کریستیانو نیز بی تردید از خوب های نیمه اول بود . کاسمیرو نیز عملکرد خوبی داشت و هیچ بعید نیست که در وست فالن هم روی نیمکت بنشیند .
در نیمه دوم عملکرد ضعیف کاروالیو باعث شد که مودریچ گرم کند . در دقیقه 57 باز هم روی حرکت اوزیل این بار کریستیانو با بنزما همکاری کرد تا بازیکن فرانسوی در یکی از بهترین بازیهایش در ماه های اخیر گلزنی کند . در دقیقه 73 نیز بتیس یکی از گلها را پاسخ گفت . طبیعی بود که بازی رئال افت کند چرا که زوج کاسمیرو - په په در خط هافبک طبیعتا گزینه ای نبود که بتوان روی بازیسازیش حساب کرد و صرفا حفظ نتیجه برای بالاتر ماندن از اتلتیکو قبل از دربی پیش رو ، مهمترین نکته بازی بود . بالاخره باز هم روی حرکت کریستیانو ، این اوزیل بود که یک گل دیگر به ثمر رساند تا برای هموطنانش در وست فالن خط و نشان بکشد .
بتیس در این بازی عملکرد خوبی داشت اما رئال مادرید به خصوص در فاز تهاجمی بهتر ظاهر شد . حضور کریستیانو - اوزیل برای هر تیمی یک نعمت است چرا که یک تنه می توانند کل بار تیم را به دوش بکشند . کاسمیرو در این بازی خودی نشان داد و اثبات کرد که شاید در بازیهای آتی بتواند کاری کند که رئال در تابستان نیازی به خرید جایگزین برای ژابی نداشته باشد . اما بدتر از هر چیز تلفات این بازی بود . مسلما کلوپ را باید خوشحال ترین مرد زمین پس از دیدن بازی رئال مادرید - رئال بتیس دانست .
[ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 ] [ 12:22 ق.ظ ] [ زارعی محمد ][ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 ] [ 12:18 ق.ظ ] [ زارعی محمد ][ یکشنبه 1 اردیبهشت 1392 ] [ 12:13 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]
درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic