مرجع خبرگزاری ریکاردو کاکا
بزرگترین و بروزترین مرجع خبری ریکاردو کاکا
نویسنده
نظر سنجی
به نظر شما کاکا در میلان،همان کاکای قدیمی میشود؟لینک دوستان
صفحات جانبی

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: ریکاردو کاکا روز جمعه به دیدن تیم اورلاندو سیتی و فلاویو آگوستو دا سیلوا،مالک این باشگاه رفت.سیلوا مالک باشگاه و دوست دیرینه ی کاکا به حساب می آید.


بقیه ی عکس ها

[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 04:35 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:ریکاردو کاکا همراه با خانواده اش در دیزنی خود را متوقف کردند تا به جشن و شادی و جشن تولد لوکا برسند.کاکا در سفرش در برزیل مشتری های زیادی را جلب خود کرده است و بسیاری از مربیان برزیلی خواستار کاکا را هستند اما به گفته ی خود کاکا:میخواهم تا 2016 در رئال مادرید بازی کنم.کاکا همچنان در ایالات آمریکا هست و به تفریح خودش ادامه میدهد.کاکا در تعطیلاتش از دیزنی جام جهانی برزیل 2014 دیدن کرده است و خلاصه در حال خوش گذرانی است.


بقیه ی عکس ها

[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 04:19 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:همان طور که میدانبد فصل تمام شده و کاکا مشغول خوش گذاری همراه با خانواده اش است.تولد لوکا پسر کاکا هم در تعطیلات افتاده و حسابی بهشون خوش گذشته.در ضمن این خبر رو هم شنیدم که کاکا به بازی های انتخابی جام جهانی 2014 دعوت نشده است و خیلی ناراحت شدم و دعا میکنم که برای جام 2014 به میدان برود.همان طور که میدانبد رئال مادرید در حال بدست آوردن مربی خوبی است و هنوز فردی را بصورت قطعی مشخص نکرده اند؛اما کاکا، کاکا در رئال مادرید ماندنی است و هنوز تیمی مناسب پیدا نشده است.چند هفته ی پیش حرف و حدیپ درباره ی رفتنش به میلان بود که مربی شرایط را نپذیرفته است.


بقیه ی عکس ها

[ چهارشنبه 22 خرداد 1392 ] [ 08:54 ق.ظ ] [ زارعی محمد ]

برای مشاهده ی بهتر و کامل عکس ها لطفا،عکس ها را روی سیستم خود ذخیره کنید.


بقیه ی عکس ها

[ سه شنبه 14 خرداد 1392 ] [ 11:12 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

Ricardo Kaka' - Skills , Assists & Goals | HD720p By Yan |228 MB

لینک های دانلود:

Direct Link

 UploadBoY
[ سه شنبه 14 خرداد 1392 ] [ 11:00 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:زیدان و سرمربی تیم دراین باره تصمیم می گیرند. ما اخیرا قراردادمان با 2 اسپانسر راتمدید کردیم. به لطف کاکا ودیگران اسپانسر 400 میلیون یورو سرمایه گذاری کردیم. البته او بدشانسی آورد که مصدوم شد و نتوانست درآن سطحی که همگی توقع داشتیم باشد. بعد از آن هم اوزیل به رئال آمد ولی کاکا انسان فوق العاده ای است.

او درباره مربی فصل آینده تیم نیز افزود: شاید مردم باور نکنند ولی ما هنوزبا هیچ سرمربی ای مذاکره نکرده ایم. می خواهیم که این کار را زیدان انجام دهد و دوست دارم که روزی او سرمربی رئال شود.
[ سه شنبه 14 خرداد 1392 ] [ 10:46 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا:ترکیب اصلی رئال اعلام شد و ترکیب احتمالی سایت فوتبال مب اشتباه در آمد.

تركیب اصلی: دیگو لوپز ، آلبیول ، آربلوا ،‌ كاروالیو ، مارسلو ،‌ اسین ، خدیرا ، مودریچ ، كایخون ، هیگوائین و كاكا .
روی نیمكت:رئال آدان ، په په ، بنزما ، اوزیل ، دی ماریا ، ناچو و موراتا نشسته اند و كریستیانو به علت مصدومیت سكونشین شده است . 
[ یکشنبه 5 خرداد 1392 ] [ 10:51 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]

مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: بعد از ناکامی های رئال در بدست آوردن کاپ ها،حالا باید امشب با سوسیه داد بازی کند؛بازی که اصلا برای رئال مهم نیست.بنظر می آید که رونالدو روی نیکمت و کاکا فیکس باشد.اما به گفته ی سایت فوتبال مب،کاکا روی نیکمت و رونالدو بازی خواهد کرد.سایت فوتبال مب ترکیب اصلی را رو نمایی کرده است که دیگو لوپز،آربلوآ،آلبیول،کاروالیو،مارسلو،خدیرا،مودریچ،دیماریا،اوزیل،رونالدو و بنزما شامل ترکیب اصلی رئال مادرید می باشند.


بقیه ی عکس ها

[ یکشنبه 5 خرداد 1392 ] [ 05:01 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]


مرجع خبر گزاری ریکاردو کاکا: بعد از 3 ماه تعطیلی دوباره آماده باش برای خبرگزاری در سایت هستم.اول اینکه تسلیتی برای رئالی های گلم عرض کنم که امسال بدون جام موندند؛خب چکار میشه کرد با این مربی که بهترین ستاره هااز جمله کاکا،کاسیاس،مارسلو و.... را روی نیمکت گذاشته.خدا کنه کاکا در 2013-2014 به عنوان یار فیکس در رئال یا تیم دیگه ببینیمش.

ریكاردو ایزكسون "‌كاكا " می خواهد از آخرین فرصتش برای موفقیت در رئال استفاده كند . شانس ماندنش در رئال با آمدن كارلو آنجلوتی روی نیمكت برنابئو بیشتر می شود . بازیكن برزیلی امیدوار است كه حضور مربی ایتالیایی همچون فرصتی دوباره برای او باشد . در حقیقت این آخرین فرصتش است و اگر موفق نشود ، جام جهانی 2014 برزیل را از دست خواهد داد .
مربی ایتالیایی یادآور خاطرات خوشی برای كاكاست . بازیكن برزیلی كم كم داشت به رفتن از رئال فكر می كرد كه پیوستن احتمالی انجلوتی كمی برنامه هایش را عوض كرد . هیچ كس بهتر از آنجلوتی ، هافبك برزیلی را نمی شناسد چرا كه با هم در میلان كار كرده اند .
كاكا بهترین روزهای شرا زیر نظر آنجلوتی داشته است . در آن زمان توپ طلای 2007 را برد و آخرین چمپیونزلیگ را به تاریخ میلان اضافه كرد . در نهایت تقدیر این دو از هم جدا شد . آنجلوتی به چلسی رفت و "ریكی " به رئال مادرید .
حالا پس از چهار سال ممكن است كه این دو دوباره تقدیرشان به هم گره بخورد . كاكا در این مدت ناموفق بود و با دستمزد سالی ده میلیون یورو چیزی از خود ارائه نداد . فصل اولش محو بود . و بسیاری اعتقاد داشتند كه او به رئال بی تعصبی كرده و به خاطر حضور در تیم ملی برزیل در رئال به خودش فشار نیاورده است . در فصل اول مورینیو مصدوم شد و پس از جراحی و بازگشت به میادین به ندرت بازی كرد . در فصل سومش با خراب كردن پنالتی مقابل بایرن ، انتقادات زیادی را محتمل شد .
در تابستان گذشته حرف از رفتنش بود اما هیچ باشگاهی نمی توانست دستمزد گزافش را بپردازد . او هر طور كه شده در رئال ماند و به ندرت هم بازی كرد . حتی وقت هایی كه به او فرصت رسید هم استفاده درستی نكرد . عملكرد ضعیفش باعث شد كه از لیست جام كنفدراسیون ها خط بخورد . حالا امیدوار است كه با آنجلوتی معجزه رخ دهد و اوضاعش عوض شود .

فلامنگو هم قیدش را زد
پائولو پلایپه ، مدیر اجرایی فلامنگو هم خرید وی را رد كرد و گفت :" حرفهای یبرای امید دادن به هواداران گفته می شود اما صحت ندارد . ما نمی توانیم درها را ببندیم اما سیاست نقل و انتقثالات مشخصی داریم . نمی توانیم كه خریدهایی داشته باشیم كه از پس آنها بر نمی آییم . "
كمتر باشگاهی است كه بتواند دستمزد سالانه 10 میلیون یوروی وی را متحمل شود و این طور كه به نظر می رسد در این تابستان هم رئال نمی تواند برای بازیكن برزیلی مشتری پیدا كند .
[ شنبه 4 خرداد 1392 ] [ 03:18 ب.ظ ] [ زارعی محمد ]
درباره وبلاگ

من محمدزارعی طرفدار سر سخت ریکاردو کاکا هستم و از شما میخواهم در نظر سنجی سایت شرکت کنیدونظرات خود را بدهید.به صفحات جانبی وبلاگ هم سر بزنید .در ضمن بهترین مرورگر برای این وبلاگ،مرورگر اپرا می باشد.با ماباشید و هر روز از خبر های داغ ریکاردو کاکا با خبر شوید.هدف ما رضایت شماست.،بامادرتماس باشید/جهت خرابی لینک دانلود لطفا از طریق نظر یا تماس گزارش دهید تا مشکل شما راحل کنم،حتما اگر اشکالی دیدیدما را در جریان بگذارید
تماس با ما:
justkaka@chmail.ir
justkaka@mihanmail.ir
roomflud763@yahoo.com
09390502402@nimbuzz.com
roomflud763@nimbuzz.com
roomflud2013@gmail.com
mohammadzarei763@gmail.com
zareimohammad@hotmail.com
Whatsapp:09390502402
آدرس اصلی سایت:
justkaka.tk
just-kaka.tk
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
کل نظرات:552 نظرات امروز:6 نظرات دیروز:21

کدستان

امکانات وب
جدول لیگ برتر ایتالیا(سری آ):پایین صفحه
بازی های پیش رو آث میلان

vs
شنبه،23 شهریور ساعت:23:15 آث میلان - تورینو


تبلیغات شما

رئال + رونالدو +عکس + اخبار + کلیپ

بروزترین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر ایران

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات